Adopce na dálku

Rádi byste měli nějaké zvířátko, ale z jakéhokoliv důvodu si ho v současné době nemůžete pořídit? U nás je možné pejska adoptovat na dálku :)

CO JE VIRTUÁLNÍ ADOPCE ?

Jedná se o adopci na dálku, do které jsou zařazeni psi, kteří se ze zdravotních nebo jiných vážných důvodů stali  stálými obyvateli našeho azylu nebo takoví, kteří kvůli jejich věku, či například psychickým problémům mají minimální šanci na umístění v nové rodině.

 

JAK VIRTUÁLNÍ ADOPCE PROBÍHÁ:

Vyberete si pejska, kterého chcete virtuálně podporovat a můžete buď posílat každý měsíc libovolnou finanční pomoc nebo sponzorovat například jeho granulky :)  Samozřejmě můžete za svým vyvoleným jezdit na návštěvy, bude to takový náš-váš pejsek :)

Moc děkujeme za ty, kteří nemají tolik šancí na štěstí <3


Pejsci ve virtuální adopci

BERTA – 6-9 let stará bišonka, vyhozená na ulici v zoufalém stavu L Byla zablešená, drápky téměř vrostlé do bříšek, zoubky v katastrofálním stavu a s tím spojený zánět dásní. Později se zjistilo, že má nemocná játra a od toho epileptické záchvaty. Vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu se stala stálým obyvatelem našeho azylu.

Jak jí můžete podpořit?:

Materiální podpora: Ostropestřec na čištění jater (buď tabletky nebo olej), granulky Sams Field

 

BARNIE – cca 2 roky starý maličký kříženec všeho možného, nekonfliktní k ostatním pejskům, jen lidskou společnost vyloženě nevyhledává. Vzhledem k jeho povaze je v současné době velmi malá šance na opravdový domov, proto je nabízen i formou virutální adopce. Na jeho socializaci samozřejmě pracujeme J

Jak ho můžete podpořit?

Materiální podpora: granulky Sams Field pro malá plemena, jakékoliv mlsky

 


Pokud byste chtěli pejsky ve virtuální adopci podpořit finančně, svojí pomoc můžete posílat na transparentní účet 2700849848/2010, do poznámky pro příjemce jméno vybraného pejska :) Děkujeme :)